کانکس


k_sab

کانکس

در سال های اخیر با توجه به توسعه صنعت در کشور و نفوذ استقرار صنعت گران در مناطقی که کمترین امکانات رفاهی جهت اسکان موقت برقرار نیست باعث شد فکر ایجاد اتاقک هایی به صورت پیش ساخته  یا کانکس باعث تولید انواع کانکس با کاربری های اداری و دفتری و کارگاهی وکارگری با انواع امکانات جانبی از قبیل: سرویس بهداشتی حمام و … شد که کم کم توانست با توجه به پیشترفت و گسترش این صنعت برخی به فکر تولید سالن اجتماعات ساخت کانکس با طرح های ویلایی ساخت کانکس برای کمپ های بیمارستانی و اورژانس و ایجاد بیمارستان های صحرایی واستفاده از کانکس در تهیه و توزیع میوه و تره بار وتولید انواع کانکس متحرک و کاروان ها و… گردید.

نحوه ساخت کانکس

در کانکس ها باتوجه به اینکه چه کاربری برای آن در نظر است از نظر جنس مواد مورد استفاده در ساخت کانکس آن در بدنه شاسی و عایق بندی وکفپوش دیوارپوش و درب پنجره ها ونوع و ضخامت ورق های گالوانیزه و…متفاوت است.

قالبا جنس دیواره های کانکس اعم از کانکس های اداری و کارگاهی و نگهبانی و … دارای یک لایه ورق گالوانیزه با رنگ الکترواستاتیک یا کوره ای ، یک یا چند لایه عایق که عمدتا از پلی استایرن و پلی اتیلن می باشد و دیوارپوش های داخلی از جنسMDF یا PVC می باشد.

در کف کانکس نیز بسته به نوع کاربری و میزان استحکام کانکس از تیر آهن های ۱۶ و ۱۴ و یا پروفیل های ۸۰*۴۰ استفاده می شود و یک لایه تخته چند لایی ضد آب کوریندو و یا LDF مصنوعی فرآوری شده استفاده می شود.

جنس بدنه و استراکچر کانکس قالبا از پروفیل ۴۰*۴۰ هم وزن نیستند و در گرید های مختلف تولید می شوند.

 

کانکس های سفارشی:

در انواع  ساخت کانکس بنا به نوع کاربرد و مورد استفاده اعم از کارگاهی اداری و دفتری و نگهبانی می توان بنا به درخواست و سفارش از طرف خریدار نوع عایق بندی و تعداد لایه های عایق بندی و تعداد درب و پنجره ها و نوع شیشه به کار رفته در آنها دو جداره یو پی وی سی و یا معمولی ، شاسی کانکس نوع کف پوش کانکس و ایجاد پارتیشن برای اتاق بندی داخل کانکس و یا آشپزخانه  و یا سرویس بهداشتی و حمام در داخل کانکس ساخت.

admin

کانکس آپادانا به عنوان یکی از شرکت های سازنده کانکس با برخورداری از دانش فنی در زمینه طراحی و تولید انواع کانکس و اتاق های پیش ساخته می باشد . کانکس تولیدی شرکت کانکس آپادانا در دو نوع ثابت وسیار و در ابعاد و اندازه های مختلف و بنا به سفارشات مشتریان گرامی باکیفیت بالا و مطابق با استاندارد تحت نظارت واحد کنترل کیفیت تحویل میگردد

کامنت‌ها بسته شده‌اند.

کامنت‌ها بسته هستند.