کانکس ویلایی | کانکس | کانکس آپادانا

کانکس ویلایی

شرکت کانکس آپادانا در خبر نامه های پیشین در مورد امکانات کلی کانکس ویلایی توضیحاتی ارائه نمودن که از این پس خبر نامه های با جزئیات ریز تری به حضورتان تقدیم می نمایند.

درمورد حس واقعی بودن کانکس مورد استفاده ( نداشتن صدای زیر ) در هنگام لمس اتاقک چه از بیرون و چه از درون نکاتی چند بایستی مورد توجه قرار گیرد

الف- بکاریری گچ برگ و فایبر سمت  جهت ایجاد صدای بم در هنگام ضربه زدن به دیواره ها .

ب- بکارگیری عایق های استاندارد با تراکم بالا همانند پشم سنگ .

پ- بکارگیری هماهنگ کننده و تمام کننده عایق های مصرفی .

و… دیگر موارد که به گونه ای  می توان گفت  بسته بکار و دیسه ( شکل ) بیرونی و نمای کلی فرق خواهد داشت .

 پس برای داشتن خانه ای ویلایی به معنی واقعی واژه می بایستی به نکاتی بسیار در مورد هر گونه از کالای مصرفی نخستین توجه نمود.

در مورد بکار گیری در ها های مصرفی وچارچوب اصلی و پشتبان و دیگر موارد که خریدار می بایستی انتظار خود از خانه ویلایی با مشاور مطرح تا در هنگام نصب و استفاده از آن دقیقا همان کالا را با همان کاربرد خردیاری نماید .

از خریدارن  گرامی خواهش می گردد که در مورد خریدبیشتر دقت نموده و واقعی تر به  معقوله قیمت و کیفیت توجه نمایند.

پس در کل  امکانات یک خانه پیش ساخته ویلایی دقیقا همانند یک خانه معمولی ویلایی خواهد بود و بیشتر در صورتی که خریدار به دانش به خاسته هایش و همچنین یک مقدار باور به گفته های فروشنده  تا یک خانه ویلایی با کاربری مطلوب و زیبا را  در اختیار گیرد.

طیف نمای بیرونی بکار رفته در خانه های ویلایی پیش ساخته همانند خانه ویلایی سنتی  ( با مصالح معمولی ) می باشد و بیشتر زیرا محدودیت های زمانی و مکانی و یا معماری را نخواهد داشت .

مواد نخستین بکار رفته  در خانه پیش ساخته ویلایی با توجه به وزن پایین و تولید کارخانه ای دارای کیفیت بسیار بالای بوده و خریدار در هنگام برگزیدن نمای بیرونی خواهند توانست از انبوهی از نما بیرونی برای نما  سفارش دهند.

در نشست بعدی نام نمونه های از این دست را بیان خواهیم داشت .

admin

کانکس آپادانا به عنوان یکی از شرکت های سازنده کانکس با برخورداری از دانش فنی در زمینه طراحی و تولید انواع کانکس و اتاق های پیش ساخته می باشد . کانکس تولیدی شرکت کانکس آپادانا در دو نوع ثابت وسیار و در ابعاد و اندازه های مختلف و بنا به سفارشات مشتریان گرامی باکیفیت بالا و مطابق با استاندارد تحت نظارت واحد کنترل کیفیت تحویل میگردد

کامنت‌ها بسته شده‌اند.

کامنت‌ها بسته هستند.