کانکس ویلایی و مسکونی

44339399087956846437

کانکس ویلایی و مسکونی

ویلای رویایی شما مطابق با پلان ، ابعاد و طراحی نمای خارجی و داخلی مورد نظر شما در حداقل زمان ممکن کاملا ضد زلزله آماده تحویل به شما می باشد.

مشخصات کانکس ویلایی  و خانه های پیش ساخته

استفاده از شاسی تیرآهن با IPE مختلف نسبت به ابعاد درخواستی مشتری و به جهت استقامت بیشتر سازه .

استفاده از اسکلت بندی فلزی با پروفیل های استاندارد داخلی به صورت جوشی یا پیچ و مهر های .

استفاده از پوشش های مختلف جهت نمای بیرونی سازه ها بصورت پنل های سیمانی یا فلزی – کامپوزیت -نما سازی فایبر گلاس در طرح های سنگ و چوب و آجر و طرح های دکوراتیو استفاده از چوب های جنگلی جهت نما با استفاده از عایق کاری سازه با فوم پلی اورتان یا سایر محصولات جهت عایق کاری .

استفاده از MDF های ۱۲ میل یا دیوار پوش های PVC و یا گچ کاری بر روی پنل های سیمانی ویا استفاده ازپوشش های گچی (کناف) در نمای داخلی ساختمان.

استفاده از دربهای ضد سرقت با توجه به درخواست مشتری در قسمتهای بیرونی ساختمان و نصب درب وپنجره ها از UPVC با شیشهای دوجداره یا استفاده از درب و پنجره های فلزی ویا آلومینیومی .

استفاده از درب های داخلی از جنس HDF با یراق آلات درجه یک استاندارد ایرانی در پارتیشن های داخلی سازه ها.

دارای سرویس بهداشتی حمام و توالت با تمام متعلقات با طرح های متفاوت

لوله کشی روکار با لوله سفید PVC و شیرآلات استاندارد درجه یک ایرانی

آشپزخانه به صورت اپن و یا سنتی بسته به سلیقه مشتری با نصب شیرآلات مورد نیاز و سینک و آبچکان یا کابینت MDF یا فلزی .

admin

کانکس آپادانا به عنوان یکی از شرکت های سازنده کانکس با برخورداری از دانش فنی در زمینه طراحی و تولید انواع کانکس و اتاق های پیش ساخته می باشد . کانکس تولیدی شرکت کانکس آپادانا در دو نوع ثابت وسیار و در ابعاد و اندازه های مختلف و بنا به سفارشات مشتریان گرامی باکیفیت بالا و مطابق با استاندارد تحت نظارت واحد کنترل کیفیت تحویل میگردد

کامنت‌ها بسته شده‌اند.