کانکس های ویلایی شرکت کانکس آپادانا

siding_0_24116

کانکس ویلایی

شرکت کانکس آپادانا  با تجربه ی طولانی در عرصه تولید کانکس مسکونی , کانکس ویلایی , سازه ویلایی , ویلایی , کانکس های ویلایی و همچنین با داشتن مهندسین مجرب و کارآمد با استفاده از آخرین و به روز ترین متد ساخت کانکس ویلایی و با رعایت کلیه استانداردهای کنترل کیفیت جهانی، انواع کانکس ویلایی و کانکس مسکونی خود را عرضه می دارد تا این افتخار را داشته باشد که رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

ساخت کانکس ویلایی سفارشی  با پلان و نقشه ی شما:

 این شرکت با ساخت کانکس ویلایی و کانکس ویلایی سفارشی با روشهای مختلف کانکس، کانکس مسکونی ، پیش ساخته و ساندویچ پانل و امکان تعبیه آشپزخانه، پکیج حرارتی، اسپیلت، سرویس بهداشتی، حمام  در اتاق خواب، پذیرایی و سالن و اتاق خواب های مختلف با کاربری های متفاوت این امکان را برای مشتری بوجود می آورد که با هزینه ی کم نسبت به ساخت کانکس ویلایی، ویلای خود را بصورت مبله و با تمامی امکانات، روشنایی، حرارتی، برودتی، تفریحی و سیاحتی و بسیار شیک و مجلل از کانکس آپادانا تحویل بگیرید. به صرفه بودن از لحاظ مادی و زمانی و مقاوم بودن در برابر زلزله، ضد پوسیدگی ، ضد خوردگی ، عایق بودن و عمر طولانی کانکس در شرایط جوی مختلف از ویژگی ها و مزایای کانکس می باشند.

کانکس آپادانا جهت کسب رضایت مشتری با توجه به توانایی خود در ساخت کانکس ویلایی و کانکس مسکونی و کانکس پیش ساخته و سازه های ویلایی و سازه های LSF ( سازه های سریع ساخت )  با در نظر گرفتن مواد مصرفی درجه یک در تولید کانکس ویلایی ، اقدام به ارائه ضمانت نامه های ۵۰ ساله و خدمات پس از فروش طولانی مدت می نماید.

با تشکر

 

admin

کانکس آپادانا به عنوان یکی از شرکت های سازنده کانکس با برخورداری از دانش فنی در زمینه طراحی و تولید انواع کانکس و اتاق های پیش ساخته می باشد . کانکس تولیدی شرکت کانکس آپادانا در دو نوع ثابت وسیار و در ابعاد و اندازه های مختلف و بنا به سفارشات مشتریان گرامی باکیفیت بالا و مطابق با استاندارد تحت نظارت واحد کنترل کیفیت تحویل میگردد

کامنت‌ها بسته شده‌اند.

کامنت‌ها بسته هستند.