کانکس|کانکس آپادانا|خرید کانکس|فروش کانکس|کانکس ویلایی|کانکس پیش ساخته

کانکس

با درودی دوباره خدمت هموطنان گرامی و خریداران گرامی پیر و خبر نامه این شرکت ( کانکس آپادانا ) گفتگو ویژه با سرپرست تولیدی این شرکت در مورد کانکس خواهیم داشت که به حضورتان تقدیم خواهد گردید.

کانکس با توجه به کاربری های که می توان برایش تعریف نمود  دیسه های ( شکل ها )  بسیار با طیف مرغوبیت های گوناگونی خواهد داشت .

متاسفانه به دلیل هزینه بالای تولید  کانکس های درجه یک و هم چنین از دیدگاه استاندارد که می بایستی دارای وسایل اندازه گیری دقیق که گاها هزینه ایجاد یک واحد آزمایشگاه هی در خط تولید تا ۲ میلیارد تومان  تمام می شود و با توجه به  توان خرید خریداران ونبود اجبار از سوی واحد استاندارد برای خریدران و تولید کنندگان ،خریدارن به سمت  خرید کالا های نا امن بدون مرغوبیت سوق داده خواهند شد.

با توجه به زیان ناشی از بکار بردن کالاهای نا مرغوب  که  همراه با بازدهی  پایین کاربران استفاده گر  این کانکس ها ( کارگر ساکن در این کانکس ها که فردای روزی که از آن به عنوان خوابگاه استفاده نموده بود و عدم آسایش در آن که مانند گردن درد ، پادرد و….  و کارشناسان و دیگر استفاده کنندگان با  سختی های گوناگون  با خود به همراه خواهند داشت )  تا خدای ناکرده زیان جانی .

در صورتی که خریدارن از کانکس های خریداری شده به عنوان یک خانه پایدار با استفاده کوتاه مدت بنگرند  این کانکس ها نه تنها باعث بالا رفتن کارایی کارکنان و در نتیجه بازده کار روبرو خواهند شد بلکه در دراز مدت برای آن می توان کاربری های  تازه تعریف نمود  همانند انباری اتاق سرایداری در سا ختمان ها و …..

 در صورت کمبود جا نیز می توان از فروشنده گونه های پیچ و مهره ای و یا تاشو را تهیه نمود .

 در نشست بعدی خبر نامه دنباله این گفتگو را خواهم گرفت .

کلمات کلیدی : کانکس , کانکس آپادانا , خرید کانکس , فروش کانکس , کانکس ویلایی , کانکس پیش ساخته

admin

کانکس آپادانا به عنوان یکی از شرکت های سازنده کانکس با برخورداری از دانش فنی در زمینه طراحی و تولید انواع کانکس و اتاق های پیش ساخته می باشد . کانکس تولیدی شرکت کانکس آپادانا در دو نوع ثابت وسیار و در ابعاد و اندازه های مختلف و بنا به سفارشات مشتریان گرامی باکیفیت بالا و مطابق با استاندارد تحت نظارت واحد کنترل کیفیت تحویل میگردد

کامنت‌ها بسته شده‌اند.

کامنت‌ها بسته هستند.