مقاله خرید کانکس

خرید کانکس با راهنمایی کانکس آپادانا

 شرکت کانکس آپادانا دراین باره به خریداران مشاوره هایی با توجه به کاربری درخواستی خریدارن خواهد داد که بسیار دقیق و روشنگرانه می باشد .

از آن جمله که می توان در هنگام خرید به آن توجه نمود تیرآن مصرفی به عنوان شاسی اصلی می باشد که در بعضی مواقع بسیار ضروری می باشد. برای نمونه در صورتی کانکس با توجه به نوع کاربری در ارتفاع قرار گیرد  و در ارتفاع دارای سکو نباشد و از شاسی اصلی آن به عنوان عرشه استفاده گردد در این صورت با توجه به فشار واره به چند نقطه که به آن بار نقطه ای می گویند بایستی از تیرآن آن هم از نوع در جه یک استاندارد استفاده گردد.

شرکت کانکس آپادانا با توجه به تجربه ای که در طول سالیان تولید بدست آورده و با توجه به سفارش خریدارن با توجه به سلیقه و کاربری کانکس خریداری شده از سوی خریدارن توضیحات لازم را در مورد به خریدارن خواهد داد.

فقط جهت یادوآری به خریداران گرامی که آموزگاران واقعی شرکت کانکس آپادانا می باشند به عنوان پس دادن درس می باشد بیان می داریم که تیرآن موجو در بازار آهن آلات ایران عبارتنداز  تیرآهن های تولیدی شرکت ذوب آهن اصفهان که از نوع استاندارد می باشد ، تیرآهن های تویدی اهواز ، هم وزن اروپایی که بیشتر اکراینی آن مد نظر می باشد  ، روس ، قزاقستان که این سه مورد پایانی به ندرت  می توان پیدا نمود و تیر آهن ترک  که فقط نام تیر آهن را یدک می کشد و در اصل ورق ۴ میل نورد شده به صورت تیرآهن می باشد.

شرکت کانکس آپادانا  در خبر نامه آینده توظیحات بیشتری در این مورد ارائه خواهد نمود.

خرید کانکس  از راههای مختلفی برای مشتریا ن امکان پزیر است

از طریق خرید کانکس به صورت حضوری در شرکت کانکس آپادانا

از طریق خرید کانکس با انتقال مبلق به حساب

از طریق خرید کانکس با ارسال کانکس به محل با هماهنگی قبلی

خرید کانکس  و سفارش ان قبل تولید کانکس

خرید کانکسهای دست دوم و خرید کانکسهای خاص

خریداران کانکس برای اگاهی از انواع مختلف کانکس به شرح زیل است

خرید کانکس نو با قسمت تماس با ما ارتباط برقرار نمایند

خرید کانکسدست دوم با ایمیل به ماخبر دهند

admin

کانکس آپادانا به عنوان یکی از شرکت های سازنده کانکس با برخورداری از دانش فنی در زمینه طراحی و تولید انواع کانکس و اتاق های پیش ساخته می باشد . کانکس تولیدی شرکت کانکس آپادانا در دو نوع ثابت وسیار و در ابعاد و اندازه های مختلف و بنا به سفارشات مشتریان گرامی باکیفیت بالا و مطابق با استاندارد تحت نظارت واحد کنترل کیفیت تحویل میگردد

کامنت‌ها بسته شده‌اند.

کامنت‌ها بسته هستند.