مقاله ایی درباره کانکس ( کانکس آپادانا)

مقاله ایی در باره کانکس

کانکس به صورت اتاقک های پیش ساخته میباشد که دارای  ابعاد مختلفی می باشد که طبق درخواست مشتریان عزیز ، کانکس سفارشی توسط شرکت کانکس آپادانا ساخته می شود . کانکس دارای تنوع خاصی میباشد ، که در اینجا به چند نمونه از انواع کانکس اشاره میکنیم

کانکس چرخدار که به صورت متحرک می باشد و میتوان کانکس را جابه جا نمود

کانکس  سرویس بهداشتی که برای استفاده سرویس بهداشتی در پارک ها و معابر و مراکز صنعتی استفاده میشود

کانکس نگهبانی ( کیوسک نگهبانی ) که برای استفاده در برجک های نگهبانی ، پارک ها ، حراست و مکان های خاصی استفاده میشود

کانکس آبدارخانه که به کانکس های  دارای آبدار خانه گفته میشود

کانکس کارگری  و تجهیز کارگاهی که برای استفاده در کارگاه ها استفاده میشود

در مقاله های بعدی به انواع مختلف کانکس اشاره خواهیم نمود .

با تشکر ( مدیریت شرکت کانکس آپادانا )

 

با درود ی دوباه خبرنامه ین هفته را پیرو خبرنامه هفته پیش پیگیری خواهیم نمود.

خریداران گرامی در صورتی به کانکس به یک خانه پایدار با کاربری موقت نگاه کنند  به طور حتم هزینه بیشتری خواهند نمود  چراکه  کار با میفیت پایداری بیشتر و بازده بیشتر را در پی خواهد داشت.

خوانندگان گرامی می توانند تصور نمایندهنگامی که یک کارمن چه کارگر صفر ویا یک مهندس ناظر در این اتاقک ها (کانکس های شرکت کانکس آپادانا ویا دیگر شرکت ها) در زمستان کارگر هنگامی که در شب هنگام می خواهد در این کانکس ها بخوابد و یاغذایی بخورد در آن هنگام سرما از یک طرف و ورود گردوغبار وگاها باران ودیگر عوامل جوی ویا درصورت قارگرفتن این کانکس ها در کارهای عمرانی در بیرون شهر وبیابان خدای ناکرده حیوانات خطرناک همانند کژدم (عقرب) چه عواقبی برای کارفرما وآن بخت برگشته ای که از آن در حال استفاده کردن است خواهد افتاد.

کوتاه سختن این که کارفرمایان گرامی در صورت به خرید کانکس از شرکت کانکس آپادانا ( ویا دیگر شرکت ها ) به دید خرید یک ابزار که کارهایی کارکنان را بالا خواهد برد و راندمان کاری شرکت ودر پایان سود کارفرمایان تامین خواهد گردید.

برای اینکه که خریداران گرامی و بویژه آن دسته ازخانواده های گرامی که قصد خرید از شرکت کانکس آپادانا دارند هم اندیشی با گروه فروشندگان این گروه تولید فراهم خواهد بود تا بهترین نتیجه بدست آید .

با سپاس گروه تولیدی شرکت کانکس آپادانا

admin

کانکس آپادانا به عنوان یکی از شرکت های سازنده کانکس با برخورداری از دانش فنی در زمینه طراحی و تولید انواع کانکس و اتاق های پیش ساخته می باشد . کانکس تولیدی شرکت کانکس آپادانا در دو نوع ثابت وسیار و در ابعاد و اندازه های مختلف و بنا به سفارشات مشتریان گرامی باکیفیت بالا و مطابق با استاندارد تحت نظارت واحد کنترل کیفیت تحویل میگردد

کامنت‌ها بسته شده‌اند.

کامنت‌ها بسته هستند.