مقاله ایی درباره کانکس ویلایی ( کانکس آپادانا )

مقاله ایی در باره کانکس ویلایی

کانکس ویلایی معمولا به صورت خانه های پیش ساخته ( کانکس پیش ساخته ) ساخته می شوند  که از ابعاد ۳۰ متری به بالا قابل ساخت می باشند . کانکس ویلایی به صورت ۲ طبقه ، همراه با امکاناتی نظیر : سرویس بهداشتی ، آبدارخانه ، نصب دریچه کولر ، پله و دیگر امکانات قابل ساخت و منتاژ میباشند که در هنگام خرید کانکس ویلایی به مشتریان عزیز پیشنهاد می شود . شرکت کانکس آپادانا سازنده انواع کانکس ویلایی و سازه ویلایی می باشد که با توجه به سفارش مشتریان عزیز قادر به ساخت کانکس ویلایی در ابعاد و طرح های مختلف می باشد که در مقالات بعدی شمارا از پیشنهادات شرکت کانکس آپادانا مطلع می سازیم .

با درود فراوران به خریداران گرامی که خبر نامه های این شکت ( کانکس آپادانا ) را پیچیری می فرمایند ، خبر نامه این هفته را شروع خواهیم نمود.

 پیرو خبر نامه هفته های پیشین شرکت کانکس آپادانا نسبت آگاه های سازی خریداران گرامی جزئیات بیشتری را در باز خواهد نمود تا آگاهیی خریداران بالا رفته و دقت شان در هنگام خرید در پایان کالای مرغوب باشد .

کانکس آپادانا در هنگام فروش ابتدا از جزئیات اسکلت ساختمان کانکس که همانا بکار گیری تیر اصلی ( شاسی اصلی ) و سپس تیر های فرعی که از قوطی ها یی با توجه به مصرف خریدار (  کاربری مورد استفاده خریدار ) تعیین می گردد شروع و در پایان به نما کاری درون وبیرون کار به خریداران شرح می دهد.

در خبر نامه گذشته گفتیم که دیواره و بدنه به پس از نصب شاه تیر اصلی بر روی آن بنا می گردد و از بکار رفته قوطی های گوناگون با ضخامت ها گوناگون استفاده می گردد.

 خریداران گرامی می بایستی در جریان باشند که تمامی ضخامت های بین ۹/۰ تا ۵/۱ از نوع روغنی می باشد ( که رنگ روشن بودن قوطی و روغنی بودن سطح آن البته گاها سطح قوطی رشته به روغن نمی باشد )  نشانگر ضخامت پایین قوطی می باشد ( که شرکت کانکس آپادانا توضیحات کاملی را به خریداران در هنگام خرید می دهد ) .

و نوع جنس آن از گونه نرم  قوطی ها ویا ST12 می باشد. که به این گونه از قوطی ها مبلی می گویند و بیشتر در زمینه مبلمان اداری کاربرد دارند.

البته با توجه به افت توان خرید  خریداران و تمایل کارفرمایند برای تامین کالای ارزان بشترین خرید وفروش و تولید کانکس های موجود در بازار از این گونه قوطی ها با این گونه ضخامت می باشد .

 در خبر نامه هفته آیند بیشتر در این مورد گفتگو خواهم نمود .

 باسپاس کانکس آپادانا

کانکس های ویلایی شرکت کانکس آپادانا با توجه به خرید خریدارن پیشین این شرکت و تجربه ای که از این راه بدست آمده است دارای نکاتی است به حضورتان تقدیم می گردد.

بیشتر خریداران از کانکس های ویلایی به جهت استفاده های دارز مدت نگاه می نمایند که خریدارن خود آگاهند به این روند که در صورت خرید کانکس های ویلایی با کیفیت کالاهای ارزان بکار رفته به مشکل برخواهند خورد.

خریداران  شرکت کانکس آپادانا به این که ارتفاع خانه های ویلایی دست کم می بایستی ۲۳۰ سانتی متر باشد هم رای می باشند.

خریداران در هنگام استفاده از کانکس به این نتیجه رسیده اند که می بایستی از عایق مناسب تر و نیرومند تر از عایق های پلی استارین بکار برنده که یک نمونه از آن عایق پشم سنگ با تراکم دست کم ۳۰تا ۶۰ کیلو گرم بر متر مکعب با روکش آلومینیوم (فویل دار) که این گونه از عایق ها باتوجه به مبحث ۱۸ و ۱۹ نظام مهندسی ساختمان مورد تایید است استفاده گردد و یا XPS  با تراکم ۱۰۰ که ضد آتش سوزی و به دور ازایجاد بیماری می باشد و در صورتی که از این گونه از عایق ها استفاده نشد و خریدار به سمت عایق پلی استایرین راهنمایی شد دست کم با تراکم ۱۶ یا ۲۰ خریداری ودر پایان با ورقه های پلی اتیلنی برای یک دست شدن عایق از آن استفده گردد/

شرکت کانکس آپادانا در خبر نامه بعدی دوباره در باره این موضوع گفتگو خواهد نمود.

admin

کانکس آپادانا به عنوان یکی از شرکت های سازنده کانکس با برخورداری از دانش فنی در زمینه طراحی و تولید انواع کانکس و اتاق های پیش ساخته می باشد . کانکس تولیدی شرکت کانکس آپادانا در دو نوع ثابت وسیار و در ابعاد و اندازه های مختلف و بنا به سفارشات مشتریان گرامی باکیفیت بالا و مطابق با استاندارد تحت نظارت واحد کنترل کیفیت تحویل میگردد

کامنت‌ها بسته شده‌اند.

کامنت‌ها بسته هستند.