مقاله ایی درباره کانکس دست دوم (کانکس آپادانا )

مقاله ایی درباره کانکس دست دوم

کانکس های دست دوم در بازار معمولا به صورت  تک اتاقه به فروش میرسند که معمولا بیشتر کانکس دست دوم آسیب دیده می باشند اما کانکس های دست دوم را باز سازی کرد که شرکت کانکس آپادانا قادر به باز سازی انواع کانکس دست دوم می باشد ، کانکس دست دوم موجود در بازار معمولا در ابعاد مختلف و طرح های مختلف به فروش میرسند ، برای مثال کانکس دست دوم ویلایی ، کانکس دست دوم پیش ساخته ، کانکس دست دوم سرویس بهداشتی ، کانکس دست دوم چرخدار ، کانکس دست دوم پارتیشن دار ، کانکس دست دوم نگهبانی  که در مقاله های بعدی به ادامه بحث در رابطه با آنها میپردازیم .

با درود فراوران به خریداران گرامی که خبر نامه های این شکت ( کانکس آپادانا ) را پیچیری می فرمایند ، خبر نامه این هفته را شروع خواهیم نمود.

 پیرو خبر نامه هفته های پیشین شرکت کانکس آپادانا نسبت آگاه های سازی خریداران گرامی جزئیات بیشتری را در باز خواهد نمود تا آگاهیی خریداران بالا رفته و دقت شان در هنگام خرید در پایان کالای مرغوب باشد .

کانکس آپادانا در هنگام فروش ابتدا از جزئیات اسکلت ساختمان کانکس که همانا بکار گیری تیر اصلی ( شاسی اصلی ) و سپس تیر های فرعی که از قوطی ها یی با توجه به مصرف خریدار (  کاربری مورد استفاده خریدار ) تعیین می گردد شروع و در پایان به نما کاری درون وبیرون کار به خریداران شرح می دهد.

در خبر نامه گذشته گفتیم که دیواره و بدنه به پس از نصب شاه تیر اصلی بر روی آن بنا می گردد و از بکار رفته قوطی های گوناگون با ضخامت ها گوناگون استفاده می گردد.

 خریداران گرامی می بایستی در جریان باشند که تمامی ضخامت های بین ۹/۰ تا ۵/۱ از نوع روغنی می باشد ( که رنگ روشن بودن قوطی و روغنی بودن سطح آن البته گاها سطح قوطی رشته به روغن نمی باشد )  نشانگر ضخامت پایین قوطی می باشد ( که شرکت کانکس آپادانا توضیحات کاملی را به خریداران در هنگام خرید می دهد ) .

و نوع جنس آن از گونه نرم  قوطی ها ویا ST12 می باشد. که به این گونه از قوطی ها مبلی می گویند و بیشتر در زمینه مبلمان اداری کاربرد دارند.

البته با توجه به افت توان خرید  خریداران و تمایل کارفرمایند برای تامین کالای ارزان بشترین خرید وفروش و تولید کانکس های موجود در بازار از این گونه قوطی ها با این گونه ضخامت می باشد .

 در خبر نامه هفته آیند بیشتر در این مورد گفتگو خواهم نمود .

 باسپاس کانکس آپادانا

admin

کانکس آپادانا به عنوان یکی از شرکت های سازنده کانکس با برخورداری از دانش فنی در زمینه طراحی و تولید انواع کانکس و اتاق های پیش ساخته می باشد . کانکس تولیدی شرکت کانکس آپادانا در دو نوع ثابت وسیار و در ابعاد و اندازه های مختلف و بنا به سفارشات مشتریان گرامی باکیفیت بالا و مطابق با استاندارد تحت نظارت واحد کنترل کیفیت تحویل میگردد

کامنت‌ها بسته شده‌اند.

کامنت‌ها بسته هستند.